Wywóz starych mebli Kraków

Do najczęściej i praktycznie wszędzie użytkowanych przedmiotów zaliczane są z pewnością meble. Z czasem jednak tracą one swój pierwotny, atrakcyjny wygląd oraz cechy funkcjonalne i niszczą się w wyniku codziennego korzystania. Ich wywóz, kiedy przestają być już potrzebne, jest często problematyczny. Wtedy najlepiej skorzystać z pomocy takich fachowców jak my. Nasze usługi transportowo-przeprowadzkowe oferujemy na terenie Krakowa i okolic. Dysponujemy odpowiednimi do tego pojazdami oraz profesjonalnie przeszkolonym zespołem pracowników.

Wywóz starych mebli realizujemy na zlecenie osób prywatnych, podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz instytucji.

Pozbądź się starych mebli!

W domach, biurach, zakładach przemysłowych, placówkach oświatowych i w wielu innych jeszcze miejscach używane są na co dzień najróżniejsze meble. Dawniej najczęściej produkowane były z drewna i płyty wiórowej, która jest niebezpieczna dla środowiska, ponieważ uwalnia formaldehyd. W związku z tym przetrzymywanie starych, niepotrzebnych szaf, biurek, komód czy innych wielkogabarytowych przedmiotów nie jest wskazane i warto je usunąć jak najszybciej ze swojego otoczenia. Dodatkowo wiele mebli ma jeszcze metalowe okucia, elementy plastikowe albo szklane, które nie rozkładają się naturalnie. Takich śmieci nie wolno wyrzucać na składowiska odpadów komunalnych (grozi za to kara finansowa), a procedura recyklingu tych przedmiotów pozwala pozbyć się tego rodzaju odpadów bez szkody dla środowiska.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty naszej firmy przeprowadzkowej, która zajmuje się m.in. wywozem starych mebli w Krakowie oraz okolicach. Wtedy masz pewność, że szybko pozbędziesz się tego problemu!

W jaki sposób realizujemy wywóz mebli?

Specjalizujemy się w wywożeniu mebli m.in. mieszkalnych, biurowych, szkolnych, szpitalnych, specjalistycznych oraz innych, które na co dzień mają różne zastosowanie. Możesz nam zlecić usunięcie m.in.:

Nasza usługa jest realizowana kompleksowo. Jeśli potrzebna Ci pomoc przy ich zapakowaniu, służymy naszym wsparciem. Korzystamy ze sprawdzonych metod działania oraz odpowiednich akcesoriów do tego, aby je właściwie rozebrać, wynieść oraz ułożyć w pojeździe, który będzie transportował je do miejsca docelowego.

Nasi doświadczeni pracownicy wynoszą niepotrzebne stare meble bardzo ostrożnie, aby nie uszkodzić podłogi, innych rzeczy, jak również nie zarysować ścian ani nowych drzwi.

Ile kosztuje wywóz starych mebli?

Do wyceny naszej usługi bierzemy pod uwagę kilka czynników:

Znaczenie przy szacowaniu kosztów wywozu ma także możliwość podstawienia samochodu bezpośrednio pod wejście do budynku. Ponadto do ceny doliczamy kwotę za całkowity czas wykonania usługi.

Jeśli chodzi o wywóz starych mebli, to pomożemy Ci pozbyć się praktycznie wszystkich niepotrzebnych przedmiotów. Nasze duże samochody pomieszczą bardzo wiele rzeczy, a profesjonalny zespół wyręczy Cię z samodzielnego noszenia ciężkich szaf, komód itp. Zabierzemy ze sobą także uchwyty, zawiasy, śruby pozostałe po rozkręcaniu czy inne drobne elementy.

Zamów profesjonalny wywóz mebli!

Usuwanie nieprzydatnych, zużytych przedmiotów codziennego użytku to usługa, którą zrealizujemy dla Ciebie szybko, profesjonalnie i tanio. Dostarczymy je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) – dzięki temu nie zaśmiecisz środowiska.

Potrzebna Ci sprawdzona firma oferująca wywozów starych mebli w Krakowie lub jego okolicach? Zadzwoń do nas!