697 196 805

Przeprowadzki i transport – Kraków

Oferta naszych usług jest bardzo rozbudowana i wykracza daleko poza standardowe usługi oferowane przez konkurencyjne firmy przeprowadzkowe z Krakowa. Od początku swojego istnienia, marka Przeprowadzki Transfer stawia na kompleksową obsługę klientów, dlatego pragniemy zaproponować państwu szeroki wachlarz czynności, które wykonujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Specjalizujemy się w:

Tanie i solidne przeprowadzki

Doskonale wiemy, jak czasochłonnym i stresującym procesem może być przeprowadzka. Niezależnie od wielkości mieszkania i jego lokalizacji, zawsze jest to skomplikowana operacja logistyczna, wymagająca wiedzy, doświadczenia oraz profesjonalizmu. Właśnie dlatego, przychodzimy ci z pomocą! Kompleksowa obsługa przeprowadzek, transportowanie mebli, przewóz mienia w Krakowie i okolicach. Chcesz oszczędzić sobie stresu, a do tego szybko i tanio się przeprowadzić? Skorzystaj z naszych usług! Gwarantujemy kompleksową obsługę – od demontażu i zabezpieczenia mienia, poprzez jego załadunek i transport, aż po wniesienie do nowego mieszkania i szybką instalację. Wybierz usługi naszej firmy przeprowadzkowej i przekonaj się, że zmiana mieszkania może być całkowicie bezstresowa.

Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić usługi znacznie tańsze niż u konkurencji, przy jednoczesnym zachowaniu ich najwyższego standardu. W trosce o komfort i wygodę naszych klientów oferujemy bezpłatną wycenę, zarówno osobistą, jak i telefoniczną. Z uwagi na bogate zasoby ludzkie oraz nowoczesny sprzęt, nasza firma z przyjemnością podejmie się każdego, nawet najbardziej niestandardowego zlecenia na transport lub przeprowadzkę.

Transport i przewóz mebli

Chcesz tanio i bezpiecznie przewieźć swoje meble do nowego mieszkania lub biura na terenie Krakowa? Szukasz solidnej i sprawdzonej firmy przeprowadzkowej, która wykona robotę zgodnie z ustalonym wcześniej planem, oferując atrakcyjną cenę za swoje usługi? Jeśli tak – skontaktuj się z nami! Przeprowadzki transfer to kompleksowa obsługa przeprowadzek i przewóz mebli. Swoim zasięgiem obejmujemy cały Kraków i okolice. Zapewniamy nowoczesną, przystosowaną do transportu mebli flotę, doświadczonych kierowców oraz pomoc w załadunku i instalacji mebli w nowym mieszkaniu!

Przeprowadzki firm

Prowadzisz firmę i myślisz o zmianie lokalizacji? Chcesz przenieść się do nowego, większego biura w innej części Krakowa? W takim razie potrzebujesz profesjonalnej firmy przeprowadzkowej! Oferujemy kompleksową obsługę przeprowadzek firmowych. Przewóz mebli, sprzętu komputerowego, dokumentów i pozostałego wyposażenia biura, wykonamy dla ciebie sprawnie, bezpiecznie i w najlepszej cenie! Przeprowadzki sklepów, lokali usługowych oraz firm przemysłowych. Profesjonalny transport mienia firmowego z ubezpieczeniem OC do wartości 30 000 PLN. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się całkowicie bezstresową przeprowadzką swojej firmy.

Utylizacja

Wykonujemy kompleksowe usługi utylizacji, polegające na:

Nasza firma zajmuje się sprzątaniem, opróżnianiem i wywozem zalegających rzeczy z takich miejsc jak:

Utylizujemy:

Wywozimy i utylizujemy każdą ilość, nie boimy się brudu oraz nieprzyjemnego zapachu, w odróżnieniu od konkurencji zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Z naszą firmą mają Państwo gwarancje, że wszystkie utylizowane przez nas rzeczy zostają wyrzucone zgodnie z wymogami oraz w sposób bezpieczny dla środowiska.

Z nami każda "brudna robota" staje się przyjemnoscią !:)