697 196 805

Transport mebli – Kraków

W bogatej ofercie usług transportowych, oferowanych przez Przeprowadzki Transfer, znajduje się również transport mebli na terenie całego Krakowa oraz okolicznych miejscowości. Przewożenie umeblowania stanowi jeden z najtrudniejszych elementów każdej przeprowadzki, z czego jako doświadczona firma przeprowadzkowa, całkowicie zdajemy sobie sprawę. Aby przewieźć meble w sposób bezpieczny i sprawny, cała operacja powinna być zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę, a także nowoczesne i pojemne samochody, jesteśmy w stanie transportować meble o dowolnej wadze, wymiarach i sposobie wykonania. Zapewniamy tanie usługi transportowe, wolne terminy oraz najwyższy stopień profesjonalizmu.

Zlecenia na transport mebli przyjmujemy zarówno od firm, jak i klientów indywidualnych. Niezależnie od rodzaju zleceniodawcy jesteśmy w stanie tak dobrać niezbędny sprzęt, by zabezpieczyć, przetransportować i ustawić meble w nowej lokalizacji. Specjalizujemy się w przewożeniu mebli mieszkalnych, biurowych, szkolnych, szpitalnych, i specjalistycznych – o różnym zastosowaniu. Powierzone nam usługi wykonujemy z zachowaniem najwyższej staranności i z dbałością o bezpieczeństwo, czego wyrazem jest ubezpieczenie przewożonych przedmiotów.

Jak przygotować meble do transportu

Zdajemy sobie sprawę z faktu, ze meble są niezwykle wartościowym elementem wyposażenia domu, mieszkania, sklepu czy biura. Właśnie dlatego, nasza firma dokłada wszelkich starań, aby przewóz umeblowania odbywał się bezpiecznie i z zachowaniem najwyższych standardów. Zapewniamy zniesienie i załadunek mebli do samochodu, jak i wniesienie oraz rozstawienie mebli w nowej lokalizacji. Mając na uwadze kompleksowy charakter usług oferowanych przez Przeprowadzki Transfer, transport mebli wykonujemy nie tylko solidnie i sprawnie, ale również tanio.

Od czego zależy cena transportu mebli?

Wielu klientów pyta o cenę transportu mebli w naszej firmie. Oczywiście, podobnie jak w przypadku innych naszych usług, również przewozy mebli wyceniane są indywidualnie, tak, by nasi klienci płacili jedynie za faktycznie wykonaną usługę. Na cenę transportu może mieć wpływ kilka podstawowych czynników, takich jak:

Oczywiście, w każdym przypadku dokładamy wszelkich starań, aby cennik naszych usług był elastyczny i uwzględniał wszystkie preferencje naszych klientów.

Transport mebli nietypowych

Mając na uwadze fakt, że wielu naszych klientów oczekuje bezpiecznego i sprawnego transportu mebli o nietypowym charakterze, np. antyków, mebli pancernych czy mebli o szczególnej wartości, robimy wszystko, by z powierzonych nam zadań wywiązywać się jak najlepiej. Przejawia się to m.in. w dostosowaniu naszych samochodów do przewozu najbardziej niestandardowych mebli czy zapewnieniu odpowiednich materiałów do ich zapakowania. Na życzenie naszych zleceniodawców, jesteśmy w stanie zaproponować transport mebli w kilku wariantach:

W zależności od rodzaju, wymiarów oraz ilości mebli, jesteśmy w stanie w optymalny sposób zaplanować i zrealizować procesy logistyczne, związane z przewożeniem mebli, by nasi klienci odczuwali pełną satysfakcję, jednocześnie oszczędzając sobie niepotrzebnego stresu, a także czasu i pieniędzy.