Przeprowadzki zagraniczne/międzynarodowe Kraków–Niemcy

Zmieniasz miejsce zamieszkania albo podejmujesz pracę poza granicami Polski? Czeka Cię translokacja do zachodnich sąsiadów i szukasz firmy, która realizuje przeprowadzki międzynarodowe z Krakowa do Niemiec? Mamy w tym zakresie już spore doświadczenie i chętnie podejmiemy się tego zlecenia! Poza tym, że specjalizujemy się w Polsce w transporcie mebli, przedmiotów zabytkowych, instrumentów, sprzętu AGD/RTV i wielu innych rzeczy, z jakich korzysta się na co dzień, to jeszcze przyjmujemy zamówienia na podobne działania za granicę.

Już przeprowadzka terenie jednego państwa bywa zajęciem czasochłonnym i żmudnym, a co dopiero jej zorganizowanie na trasie Kraków–Niemcy! Z pewnością sama zmiana miejsca zamieszkania generuje dużo stresu czy problemów, takich jak np. szybkie załatwienie formalności związanych z uzyskaniem zgody na pobyt na terenie zachodnich sąsiadów, jeśli łączny czas spędzony w tym kraju przekraczać będzie 3 miesiące, czy dokonanie meldunku.

Jak pomagamy przy przeprowadzkach międzynarodowych?

Nasi wyszkoleni pracownicy mogą pomóc Ci w spakowaniu wszystkich rzeczy, jakie chcesz ze sobą zabrać podczas przeprowadzki do Niemiec. Zorganizowanie takiej akcji wymaga dobrego planu. Mając już doświadczenie w tym zakresie, chętnie służymy swoim wsparciem przy jego opracowywaniu. Dzięki temu unikniesz chaosu, niepotrzebnego stresu oraz weźmiesz wszystkie niezbędne przedmioty.

Jeśli nie wiesz, jak spakować meble czy inne rzeczy o niestandardowych kształtach albo bagaż wielkogabarytowy, zrobimy to za Ciebie! Dysponujemy profesjonalnym akcesoriami do ich zabezpieczania i możemy Ci je dostarczyć. Są to m.in.:

Demontujemy i wynosimy meble oraz inne przedmioty z dotychczas zajmowanego przez Ciebie domu. Następnie wszystkie te rzeczy odpowiednio zabezpieczymy na czas podróży, tak abyś nie musiał się martwić o to, w jakim stanie dotrą na miejsce. Kolejnym krokiem jest transport Twojego dobytku z Krakowa do Niemiec. Kiedy dotrzemy do celu, w ramach przeprowadzki do nowego mieszkania rozpakowujemy i montujemy całość przewiezionego wyposażenia.

Sprawna i szybka przeprowadzka z Krakowa do Niemiec

Nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowani i przeszkoleni, a swoje obowiązki wykonują profesjonalnie oraz sprawnie. Podczas przeprowadzek międzynarodowych zachowują wszelkie środki ostrożności, zwłaszcza przy transporcie rzeczy delikatnych czy o niestandardowych wymiarach.

Dysponujemy nowoczesną flotą transportową, dzięki czemu możliwy jest przewóz rzeczy nawet na długie dystanse. Ładowność ciężarówek wynosi do 3,5 ton, co oznacza, że jednorazowo możemy zabrać bardzo dużo przedmiotów.

Wszystkie pojazdy, które wykorzystujemy w trakcie przeprowadzek międzynarodowych, są regularnie serwisowane w celu zachowania ich w najlepszej kondycji technicznej. Kierowcy korzystają z najnowszej nawigacji satelitarnej, aby mieć możliwość wyboru najbezpieczniejszych, a zarazem możliwie najszybszych tras. Zawsze opracowujemy optymalny i ekonomiczny schemat transportu.

Przeprowadzimy Cię z Krakowa do Niemiec!

Nie wiesz, jaki pakiet naszych usług będzie dla Ciebie odpowiedni? Zanim się zdecydujesz, możesz z nami skonsultować tę kwestię. Pomożemy Ci nie tylko wybrać odpowiedni wariant, ale i przy wypełnianiu niezbędnej dokumentacji transportowej. Każde przenosiny wyceniamy indywidualnie, a stawki zależą m.in. od długości trasy i zakresu wykonanych prac.

Przekonaj się, że międzynarodowa przeprowadzka z Krakowa do Niemiec z naszą firmą to przedsięwzięcie, które uda się bezproblemowo! Umów się z nami na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy!