Firma przeprowadzkowa Kraków - cennik

Działalność firmy Przeprowadzki Transfer ma charakter kompleksowy, co oznacza, że gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość wykonywanych usług, ale również atrakcyjne ceny. Nasi klienci chwalą sobie fakt, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a wycena dokonywana jest na podstawie rzeczywistych i obiektywnych czynników. Bez względu na to czy poszukujesz doświadczonej firmy do obsługi przeprowadzki domu, mieszkania lub biura, czy potrzebny ci ktoś do przewozu mebli na terenie Krakowa i okolic, my zawsze zaoferujemy korzystną cenę!

Zarówno wyceny przeprowadzek, przewozów mebli, jak i pozostałych świadczonych przez nas usług transportowych, są całkowicie bezpłatne i możemy wykonać je dla naszych klientów przez telefon. Chcąc sprawdzić cenę usługi, niczego nie ryzykujesz i nie ponosisz żadnych kosztów. Rozwiązanie to ma wiele zalet, sprzyja porównywaniu cen u konkurencji i wyborowi najtańszej oraz najsolidniejszej usługi. Określając cenę transportu lub przeprowadzki, bierzemy pod uwagę następujące czynniki:

Tanio szybko i solidnie - przeprowadzki Kraków

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszym biurze w Krakowie. Z przyjemnością wycenimy twoją usługę przeprowadzkową, oferując tanie ceny przewozu mebli oraz innych sprzętów domowych i firmowych. Z nami przeprowadzisz się najszybciej i najtaniej w Krakowie!

Cene przeprowadzki można ustalić przez telefon lub osobiście.

Cennik przeprowadzek

2 tragarzy + samochód 110zł/h
3 tragarzy + samochód 150zł/h
2 tragarzy + 2 samochody 220zł/h
3 tragarzy + 2 samochody 300zł/h
2 tragarzy + 3 samochody 330zł/h
3 tragarzy + 3 samochody 450zł/h do negocjacji

Utylizacja mebli, śmieci - ceny

2 tragarzy + samochód 110zł/h + 350zł za każdą tonę śmieci
3 tragarzy + samochód 150zł/h + 350zł za każdą tonę śmieci
2 tragarzy + 2 samochody 220zł/h + 350zł za każdą tonę śmieci
3 tragarzy + 2 samochody 300zł/h + 350zł za każdą tonę śmieci
2 tragarzy + 3 samochody 330zł/h + 350zł za każdą tonę śmieci
3 tragarzy + 3 samochody 450zł/h do negocjacji + 350zł za każdą tonę śmieci